Cestovní kufry

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Snad každý už někdy někam cestoval. A přemýšlel, jak nejlépe, nejskladněji, nejpřehledněji a nejbezpečněji si zabalit svoje věci. Oblečení, drogerii, obuv a jiné nezbytnosti. Pokud chcete mít svoje bohatství skutečně bezpečně zabaleno a uloženo, pak je nejlepší volba cestovní kufr. Buď jeden a nebo rovnou celá sada cestovních kufrů.

Jaký kufřík si vybrat?

Můžete se rozhodnout mezi plastovým nebo textilním a nebo si můžete zvolit právě celou sadu cestovních kufrů, která vychází velice výhodně, jak cenově, tak samozřejmě množstevně. A samozřejmě je každý kufr jinak veliký, abyste si mohli vybrat, který nebo které jsou zrovna nejvhodnější pro vaši cestu.

 

 

Vlastnosti kufříků

Pro příjemnější a hlavně snadnější manipulaci jsou vybaveny čtyřmi odolnými kolečky, výsuvnou rukojetí do dvou poloh, bočním madlem a na protější straně od madla kufru jsou gumové nožičky, abyste jej mohli postavit i na boční stěnu.

Bezpečnost obstará kombinační zámek na boční straně kufru.

Uvnitř kufru je standardně jedna velká kapsa a jedna menší uzavíratelná kapsa. Hlavní kapsa obsahuje poutací pásy do kříže, aby se vám při přesunu nerozházely nabalené věci.

Venek kufru je vyroben z plastu, vysoce odolného proti poškrábání a prasklinám.

Sady cestovních kufrů, které nabízíme na našich stránkách, jsou v počtu od 4 ks až do 6 ks v jedné sadě. K prodeji jsou i samostatně, nicméně celá sada je výhodnější. Stačí si jen vybrat tu správnou barvičku a ozdobnou plastiku na plášti kufru.