DĚTSKÉ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Nejen školáci potřebují kvalitní tašku na všechny potřebné věci. I předškolní děti si potřebují své cennosti nosit s sebou. Ať už jsou to hračky na hřiště, svačina na výlet, pláštěnka na cestu do školky nebo věci na přespání u kamaráda. A jak jinak přesvědčit dítě, aby si své věci nosilo samo, než motivací krásným batůžkem s oblíbeným motivem.

U nás si vybere každá holčička i kluk. Široká škála motivů podle aktuálních trendů splní skutečně každé dětské přání. Dívčí batoh s LOL postavičkami, Elzou, Annou, Minnie nebo batoh pro kluka s motivem Cars, Supermana, Požárníka Sama? Nebo neutrální Tlapková patrola a Králíček Bing. Vybírat je opravdu z čeho. Dokonce nabízíme i velmi elegantní koženkové dětské batůžky pro malé slečny s vytříbeným vkusem

Všechny kousky mají polstrované nastavitelné popruhy, dvě kapsy a postranní kapsičky na maličkosti, které najdete na výletě, či na kapesníky nebo lahev s pitím. Nejsou vhodné pro celodenní nošení těžkých nákladů, s menší zátěží adekvátní věku vašeho školáčka jsou však naprosto bezpečné.