VELKOOBCHOD JUNI EXPORT-IMPORT
Rodinná firma která je založená na tradicích, je vždy známkou kvality, vstřícnosti a spolehlivosti. Děláme vám radost od roku 1993
Jsme specialisté na koženou galanterii, kabelky, peněženky, kufry. 
U našeho zboží dbáme na kvalitu zpracování a jakkost materialů, zároveň máme v nabídce zboží dle nejaktualnějších modních trendů.
Nabízíme nejlepší ceny na trhu a jeden z nejširších výběrů sortimentu v ČR a SK.


Jsme přímím výrobcem značek Delami, Diviley, Bellugio, Sanchez a distributoři italské značky Ciak Roncato, francouzské značky David Jones, peněženek Rovicky , Cavaldi, Lorenti, Loren, Always Wild, Buffalo Wild, Milano Design, Paris Design, Pierre Andreus, Ronaldo  , pánských tašek Always Wild, Cavaldi, Pierre Andreus, italské kůže Vera Pelle, kabelek Dudlin, Silvia Rosa, Michelle Moon, Mc.Marie, Carine, Dudlin, Ellini, Maggio, Sissi, Tomassini, a desítek dalších značek z celého světa..

Rodina pro rodinu
Za firmou JUNI EXPORT-IMPORT stojí Milka Deučman, která celý podnik takřka z ničeho vybudovala.

Svět tašek a kabelek ji přitahoval už od dětství a vnímala je jako úžasné doplňky i praktické pomocníky. A protože sama nemohla vynosit všechny ty nádherné kousky, které ji zaujaly, začala je dopřávat Vám. Kabelky dnes vybíráme u zahraničních výrobců, ale také je sami navrhujeme.


Kabelky jsou naší každodenní prací již 26 let, 
přidejte se i Vy mezi naše dlouholeté spokojené zákazníky.