DĚTSKÉ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Kdo by nechtěl dopřát svému dítěti po večerní koupeli ten příjemný pocit zabalení do měkké a jemné osušky? Zabalit ho a uklidnit před spaním třeba v osušce, která má na sobě jeho nejmilejší zvířecí kamarády z pohádek? Určitě by si to přála každá máma. Dětské barevné osušky, které nabízíme přesně takové mazlení zvládnou. Jsou vyrobené ze 100% bavlny, tím pádem splňují vše, co si od správné osušky můžeme přát.

Každý ví, že bavlna je nejoblíbenější materiál a zde jsou důvody, proč tomu tak je: jsou příjemné a hebké na dotek, zklidňují pokožku, jsou vysoce savé, rychle schnou, nevyblednou ani po několikerém praní a díky své dlouhé životnosti budou těšit vaše děti několik let.

Ručník není osuška a osuška není ručník

Někdo má mezi těmito dvěma názvy stále nejasno. A přitom je mezi nimi tak očividný rozdíl ve velikosti. Osuška je velká a je určena k sušení celého těla. Na rozdíl od ručníku, který je určen k sušení obličeje a rukou a je podstatně menší, než osuška. A pokud chceme opravdu kvalitní a fungující ručníky a osušky, pak jedině ušité a vyrobené ze 100% bavlny. Proč je právě bavlna tak oblíbená na výrobu osušek a ručníků? Je to díky její přirozené nasákavosti vlhkosti, kdy si bavlna současně zachová i hebkost a jemnost. O ručníky a osušky se musíme také správně starat. Není vhodné prát je na vysokou teplotu, aviváž a schnutí na prudkém slunci jim také škodí. Ztrácí pak svou přirozenou hebkost, která je tak proslavila.

Osušky

Ale vraťme se k dětským bavlněným osuškám, které nabízíme. Krásné, hebké, barevné, s dětskými motivy hrdinů a miláčků z pohádek. Dětské barevné osušky se prodávají ve velikosti 70x140 cm, do které se pohodlně zabalí každé malé dítě. Díky barevné stálosti si tyto osušky můžete vzít třeba i na veřejné koupaliště nebo k moři, kde budou jistě dělat velkou radost. Samozřejmě jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

Ručníky

V nabídce máme také dětské ručníky a to ve velikosti 30x49, která bohatě stačí na osušení dětských ruček. Utírat si ruce do takového hebkého ručníku s dětskými motivy, bude děti motivovat k pravidelné hygieně nejen doma, ale třeba i ve školce. Děti budou nadšené, že mají své hrdiny a kamarády z dětských seriálů sebou i ve školce a můžou se s nimi pochlubit před ostatními školáčky.