DOPLŇKY

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

K čemu je dobré mít kosmetickou tašku

K základnímu kosmetickému vybavení každé ženy i muže patří kosmetická kabelka. Obzvláště ženy si bez své dámské kosmetické tašky nedokáží představit každodenní život a nebo cestování. Využijeme ji např. i na vícedenní výlet nebo na pobyt v nemocnici.

Do kosmetické tašky lze uložit všechny malé, velké i křehké toaletní potřeby, kosmetiku i léky. Na trhu existuje velký výběr tašek různých tvarů, velikostí, barev i materiálů.

Na cestování jsou vhodné tašky z odolnějších materiálů, do dámské kabelky je vhodná parádnější a luxusnější kosmetická taška, kterou se můžeme chlubit např. před kolegyněmi v práci.

Taštička je vlastně mobilní koupelnička

Základním kritériem pro výběr kosmetické tašky je účel, pro jaký ji budeme využívat a množství pokladů, které v ní budeme ukrývat. Zda si vybrat menší či větší tašku, jednopřihrádkovou nebo vícepřihrádkovou. Zda v ní budou uloženy větší předměty např parfém, krémy, tělová mléka, šampony a nebo ty malinké, např líčidla, sponky, rtěnky, zrcátko, léky a jiné drobnosti. O kosmetické tašce se dá s nadsázkou říct, že je to taková mobilní přenosná koupelna.

Pro opravdové kosmetické gurmány jsou určeny kosmetické kufříky, do kterých se vejdou i různé lahvičky, šampony, mýdla na výšku. Obsahují různé vyjímatelné přihrádky, pro lepší organizaci a přehled. Různé síťované nebo průhledné přihrádky uzavíratelné na zip.

V naší nabídce najdete praktické dámské kosmetické tašky značky I VOGUE IT a ANEKKE. Jsou vyrobené ze syntetické kůže a nebo z látky, díky tomu se snadno čistí a jsou hygienické. Mají originální a módní design, jsou skladné, uzavíratelné na zip, některé jsou vybaveny praktickým poutkem na ruku a z každé strany různým veselým potiskem.

Pokud chcete potěšit milým dárkem sestru, maminku nebo třeba kamarádku, tak s naší kosmetickou taškou zaručeně nic nezkazíte a nezapomeňte do ní vložit nějakou kosmetickou drobnost, kterou jim uděláte velkou radost.

Dámské a pánské kosmetické tašky

Dámské a pánské kosmetické tašky jsou v dnešní době velmi oblíbené, protože díky nim můžete používat ty nejdůležitější toaletní potřeby kdykoliv, ať jste doma nebo mimo domov.