DĚTSKÉ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Kdo by nechtěl mít v dětství veselý a útulný pokoj? Jistě každé dítě. Dětské polštářky tento úkol hravě splní. Mohou posloužit k odpočinku nebo jako milá dekorace.

Dekorační polštářky s pohádkovými motivy

Polštářky s pohádkovými motivy, s obrázky oblíbených dětských hrdinů, uklidňují děti před spánkem, mohou podněcovat jejich fantazii, ale mohou sloužit i jako opěrka během čtení nebo učení.

Dekorační polštářky jsou ušité z jemného plyše nebo bavlněné látky, polyesterová výplň je zdravotně nezávadná a hypoalergenní. Měkkost a hebkost těchto materiálů evokují v dětech podobnost s dětskou plyšovou hračkou, s oblíbeným mazlíkem. Některé polštářky mají dokonce tvar pohádkového hrdiny, čímž v dětech podněcují ještě větší zájem takový polštářek mít.

Pro zachování jejich dlouhé životnosti, kvalitního vzhledu a pro zachování vlastností polštářků, vždy dbejte doporučení výrobce, které je uvedeno na výrobku.

Prohlédněte si naši nabídku a potěšte své nejmilejší polštářkovým dárkem, vždyť polštářky jsou nedílnou součástí dětského pokoje a možná si s dětmi oživíte i oblíbenou polštářovou bitvu.