Cestovní kufry

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Rádi cestujete? Cestování je váš životní styl, pracovní náplň, a nebo jen občas vyjedete na dovolenou? Ve všech těchto případech je potřeba někam uložit svoje osobní věci, oblečení, drogerii, dokumenty atd. Možností, jak si pomoci, je více. Cestovní taška, lodní kufr - ne, ten už asi opravdu ne, ale cestovní kufr ano. Cestovní kufry na kolečkách jsou většinou tou správnou volbou, jak kvalitně zabalit a přepravit svoje věci.

Odolné, a přesto lehké jak peříčko

Skořepinový neboli plastový kufr má jisté výhody. Je nepromokavý, pevný, dá se lehce umýt. Textilní cestovní kufr má ale také své výhody a není jich málo. Textilní kufry na kolečkách jsou lehké, což oceníte hlavně při cestování letadlem, a tak jsou vhodné i jako palubní zavazadlo. Na jejich výrobu se nejčastěji používá polyester, nylon a polyamid, látky odolné vůči mechanickému poškození, proto vám kufr bude dělat radost dlouhou dobu.

Textilní cestovní kufry mají spoustu kapes a přepážek, a to nejen uvnitř zavazadla, ale i na jeho povrchu. U mnoha modelů lze navíc rozepnutím obvodového zipu zvětšit jejich objem. Jsou i levnější, než plastové kufry. Výhodou je i nenáročná údržba a jistě oceníte i to, že látka minimálně pohlcuje vlhkost. I tyto kufry jsou elegantní a stylové a není třeba mít obavy, že s látkovým kufrem na kolečkách nebudete dostatečně reprezentativní.

Naše nabídka

V naší nabídce naleznete odlehčené cestovní kufry prestižní značky Ormi. Disponují 4 kolečky, které se otáčejí o 360°, teleskopickým a ergonomicky tvarovaným madlem, přední kapsou a přehledným vnitřním uspořádáním přihrádek. Tyto kufry nabízíme v elegantních neutrálních barvách a ve třech velikostech - S, M, L.

Prohlédnout a pořídit si u nás můžete i látkové kufry značky RGL. Tyto kufry nabízíme jednotlivě, ale také v sadách, které vyjdou levněji a jdou šikovně uskladnit do sebe. Velkou výhodou je zabezpečení kufru v podobě kombinačního zámku, který je vidět na boční straně. Na zadní straně kufru je výsuvný štítek pro napsání informací o vás. Kufry disponují kolečky, které usnadňují přepravu, bočním madlem a výsuvnou rukojetí do dvou poloh. A jako bezpečnostní bonus jsou kolečka vybavena odrazkami, které oceníte hlavně večer a v noci. Vyberte si ideální kombinaci černé s jinou barvou dle vašich představ, aby vaše cestování nabralo správný směr a energii.