Dámské kabelky

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Nezbytným doplňkem každé ženy je kabelka. Kromě praktické funkce dotváří celkový styl své majitelky. Barevnost, materiál a střih kabelky mohou výrazně podpořit celý outfit.

Nadčasový materiál, který vyniká svou odolností a který zároveň podporuje elegantní a luxusní vzhled, je kůže. Vyplatí se investovat do kvalitního kousku, jenž Vám může dělat společnost dlouhá léta.

Dámské kožené kabelky v lesklém provedení v černé nebo červené barvě jsou prototypem moderní chic ženy. Vybírat můžete z mnoha dalších barevných variant, záleží pouze na Vašem vkusu a potřebách.

V naší nabídce si můžete zvolit čistě doplňkové luxusní kabelky pro výjimečné příležitosti nebo tašky ve větší velikosti, které pojmou všechny nezbytnosti, aniž by byl Váš outfit ochuzen o eleganci. Oblíbené jsou také multifunkční kabelky, které díky odnímatelnému popruhu umožňují více způsobů nošení – v ruce, přes rameno nebo crossbody.

Můžete si rovněž zvolit vícebarevné nebo vzory ozvláštněné dámské kabelky, které mohou dobře doplnit jednobarevné oblečení.

Lákavou možností je pořízení dámské kabelky ve slevě, která se vztahuje na různé typy dámských kabelek. Vybrat si můžete elegantní kožené kabelky, dámské kabelky přes rameno ze syntetických materiálů, malé i větší crossbody kabelky, vzorované či klasické jednobarevné kabelky střední velikosti.