Batohy

Gender

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Poohlížíte se po každodenním společníkovi v podobně městského batohu? Praktické a prostorné ruksaky nejsou jen legendou. Pokud žijete aktivním životem ve městě, určitě oceníte elegantní městský batoh, ve kterém budete mít vždy vše potřebné po ruce. Dámské městské batohy jsou obvykle drobnější konstrukce a nechybí jim několik drobných kapsiček na dámské nezbytnosti.

V metru i trolejbusu, v tramvaji či šalině, na krátké procházce i cestou za dobrodružstvím oceníte jeho výhody. Dámy svůj batoh využijí i na menší nákupy či setkání ve městě. Místo kabelky fungují perfektně a na zádech se nosí pohodlněji než na jednom rameni. Tudíž nevadí, když toho někdy nakoupíte i trošičku víc.

Dámské městské batohy jsou ideální pro studentky, mladé dívky i ženy, které potřebují mít po ruce ne jen své osobní věci, ale třeba i elektroniku, kterou potřebují k práci či studiu. Ať už si s ním vyrazíte do parku, na náměstí, do obchodu, do školy či do práce nebo na návštěvu, budete vždy in. Městský batoh se zkrátka hodí ke každodennímu nošení, ať už jdete kamkoliv.