Opasky

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Dámské opasky nikdy nevyjdou z módy. Především díky své funkčnosti, ale také pro svůj estetický přínos.

Nabízíme kvalitní kožené opasky různých šířek a barev. Kůže je nestárnoucí materiál, na jejíž kvalitu se můžete spolehnout. Ani u tenkých kožených pásků nehrozí předčasné opotřebení a prasknutí pásku. Klasické zapínání se hodí ke každému outfitu a je prakticky nerozbitné.

Kromě toho, že pásek udrží vaše kalhoty či sukni na správném místě, může také pomoci s vytvarováním vaší siluety. To když ho použijete k přepásání volnějších šatů, kabátu či košile svého partnera, pokud vyznáváte moderní boyfriend styl.

Věnujte, prosím, pozornost výběru správné velikosti pásku. Je to poměrně jednoduché, obvod kalhot v místě, kde nosíte pásek, se shoduje s velikostí pásku. Pokud tedy naměříte 80 cm, kupte pásek téhož rozměru. Pokud se chystáte používat pásek přes kabát, je pochopitelně třeba koupit delší kousek. Pokud přesto váháte, kupte takový opasek, který nebudete nosit zapnutý na první ani poslední dírku. To proto, abyste měla prostor pro manévrování při výkyvech váhy oběma směry. Protože takový kožený pásek vám vydrží mnoho let a byla by škoda z něho vyrůst.