Peněženky

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Praktickou klíčenku ocení téměř každý, kdo si přeje nosit klíče bezpečně u sebe, ať už se jedná o jeden klíč nebo o celý svazek klíčů.

K tomuto účelu nám slouží klíčenky nebo pouzdra na klíče.

Naše nabídka

  • Kožená klíčenka, která vypadá jako malá peněženka.
  • Kožená klíčenka ve tvaru měšce a s kroužkem na připevnění klíčů.
  • Klíčenky a přívěsky pro děti.

Pravá kůže v různých barevných provedeních zajistí bezpečné nošení klíčů po dlouhou dobu. Díky praktické kapsičce na boku, získáte multifunkčního pomocníka na uložení drobných mincí, bankovek nebo platebních karet. Elegantní design a decentní barvy vám rozhodně neudělají ostudu ve společnosti či při návštěvě divadla.

Hlavní výhody a funkce klíčenek

Jedna z hlavních výhod, proč si uschovat klíče do pouzdra, je ochrana okolního prostředí. Samostatně nošené klíče vám mohou poškodit kapsu, kabelku a ostatní věci v nich uložené, např mobil. Další výhodou je mnohem snadnější nalezení klíčenky, než jednotlivých klíčů. Navíc vám jistě nepropadnou roztrženou podšívkou.

A samozřejmě ty klíčenky, které disponují boční kapsičkou na zip, ještě poslouží i jako malá pohotovostní peněženka.

Jak vybrat klíčenku nebo pouzdro na klíče

Hlavním kritériem je množství klíčů, které budete nosit, od toho se odvíjí velikost pouzdra na klíče. Pokud je klíčů mnoho, je lepší pořídit si více klíčenek, včetně barevných rozlišovačů.

Kdo má rád pravou kůži, zvolí si klíčenku z kůže, která se hodí i pro slavnostnější příležitosti. Sportovnější jedinci si mohou zvolit barevnější klíčenky z koženky nebo z umělého vlákna.

V naší nabídce si vybere i náročný zákazník, ženy i muži a nesmíme zapomenout ani na děti. Klíčenka doplní váš osobní styl, udrží vaše klíče organizované, snadno dohledatelné a současně získáte módní doplněk. Na nic nečekejte a vybírejte, klíčenku můžete darovat i jako praktický dárek pro vaše blízké.