Svíčky

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Co by to bylo za slavnostní večer, rodinnou oslavu, romantickou chvilku nebo třeba jen příjemné posezení s přáteli bez zapálené svíčky? Obyčejná svíčka umí navodit příjemnou atmosféru vašeho domova, pocit pohodlí a klidu. V období největších svátků roku vytváří charakteristický vánoční poklid. Pro svou hřejivou atmosféru se svíčky hodí pro jakoukoliv všední i nevšední příležitost.

A proč ne třeba vonná svíčka? Tyto svíčky navozují dvojí vjem a to jak zrakový, tak i čichový. Jednotlivé vůně se hodí pro konkrétní příležitosti. Zimní náladu dobře podtrhne vonná svíčka s těžším aromatem. Naopak relaxační svíčka může obsahovat vůni citrusů nebo zeleného čaje. Mimořádné účinky vonných svíček a jejich pozitivní vztah na lidskou psychiku jsou velmi dobře známé, a tak je vaší velkou výzvou je v nadcházející chladné sezóně vyzkoušet. Některé charakteristické vůně mohou vzbuzovat vzpomínky na předešlé zážitky z dob minulých.

Vonné svíčky v dekorativních obalech 

Vonné svíčky jsou k dispozici v zajímavých dekorativních obalech ze skla, keramiky popřípadě z kovu. Někdy jsou překryty praktickým víčkem, kterým je možné zaklopit vonnou svíčku v době, kdy se svíčka nepoužívá a její majitel nebo majitelka si nepřejí ji vnímat.

Vonné svíčky pro děti

Výrobci myslí i na děti a tak nabízí vonné svíčky s roztomilým motivem zvířátek nebo figurek z oblíbených pohádek.

Pro svůj elegantní design a rovněž multiúčelové použití se vonná svíčka stává ideálním dárkem, který obdarovaného vždy potěší a zahřeje na duši, ať už se jedná o ženu či o muže.