Pánské tašky

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Vítejte v sekci „Tašky a pouzdra na doklady“. Mysleli jste si, že sportovní taška je pouze pro pravé sportovce? Omyl. Pánové s oblibou používají sportovní tašky jak na sportovní aktivy, tak i pro volný čas. Nejen, že tím skvěle doladí svůj outfit, ale také využijí jejich praktičnosti. V naší nabídce naleznete sportovní tašky za příjemné ceny.

Vybírat můžete z kvalitních tašek kožených, nebo textilních s nastavitelným popruhem. Každá taška má několik kapsiček na zip, stejně jako stále moderní ledvinky. Barevně jsou tašky vyvedeny v černé a hnědé barvě tak, aby se hodily do pánského stylu odívání. Rozhodněte se také podle toho, jaký potřebujete rozměr tašky pro svoje osobní věci. V pánských taškách na doklady můžete nosit nejen peněženku a klíče, vejde se do ní mobil i tablet s klávesnicí, záleží jen na Vás, které věci denní potřeby potřebujete mít u sebe.

Tašky můžete využít také jako kožené pouzdro na doklady a darovat je, jako vhodný dárek pro svého muže či přítele. Doplníte tak svěže jeho šatník a potěšíte ho praktičností tašky.