Kosmetika

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Tak by mohl znít lehce ohraný reklamní slogan. Nicméně, o co víc zní ohraně, o to víc je pravdivý. Pomáda, balzám, rtěnka, zlidověle jelení lůj. Všechny tyto výrazy notoricky známe a všichni tyto pomocníky používáme. Jsou nezbytnou součástí našeho každodenního života, přesněji řečeno, neumíme si svůj život bez nich vůbec ani představit. Najdeme je v každé dámské kabelce, v pánské kapse nebo dětském batůžku. V čem vlastně spočívá jejich síla a jak zázračně dokáží léčit naše rty a udržovat je hebké, vláčné a bezbolestné?

Pro výrobu balzámů na rty užívají různí výrobci rozmanité suroviny. Mezi často používané složky patří včelí vosk, parafín, lanolin, vazelína, kafr nebo karnaubský vosk. Velká část výrobků obsahuje také minerální oleje, parfémové látky, barviva, konzervanty nebo UV filtry. Tato směs zaručuje, že vaše rty a kůže na nich zůstane vláčná, hebká, bude se lépe regenerovat a bude více odolná vůči suchu a mrazu.

Na našem e-shopu si můžete vybrat rtěnky a balzámy na rty od české značky VUCH. Balzámy jemně tónují rty, hydratují a zjemňují, dodávají rtům vitamíny. Mají jemnou ovocnou vůni a lehce se roztírají. Stejně tak rtěnky, které nabízíme, vás nezklamou. Vyživují vaše rty, dodávají jim elegantní lesk, vzrušující odstín a současně je chrání před vnějšími vlivy. Navzdory své malé a nenápadné velikosti jsou perfektním doplňkem k líčení pro každou příležitost. Své rty můžete bez potíží hýčkat dle potřeby a barevně zvýraznit podle nálady a příležitosti.