DĚTSKÉ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Dětský deštník je nejen krásná, ale i praktická záležitost. Potěší své malé majitele vzhledem i funkčností. Děti deštníky prostě milují, zejména pro svoji barevnost a variabilitu vzorů. Holčičky budou pyšné na svůj designový deštník a rády se s ním pochlubí. Naopak kluci zůstanou neohrožení hrdinové i za dešťových srážek.

Dětské deštníky Frozen, Tlapková patrola, Minnie, Spiderman...

Na trhu jsou na výběr stylové dětské deštníky snad se všemi populárními pohádkovými postavičkami. Holčičky dají jistě přednost potisku s Minnie, Ledovým královstvím nebo roztomilými sovičkami. Kluky bezpochyby zaujme motiv s Tlapkovou patrolou, Spidermanem anebo Mickey Mousem.

Všechny námi nabízené deštníky jsou mechanicky otvíratelné a tím pádem pro děti snadno manipulovatelné. Dětské deštníky jsou určeny dětem od 3 let. Obvyklý poloměrem je 40 cm a délka ve složeném stavu okolo 65 cm. Jak pro holčičky, tak pro kluky v této věkové kategorii zůstává nejlepším systémem, tzv. holový deštník. Ten mohou děti použít i jako hůlku pro drobné opíraní při chůzi. Pro menší děti je ideální deštník doplněný zahnutou plastovou rukojetí. Pohodlná rukojeť je dobře přizpůsobena drobné dětské ručičce a tím pádem nevypadává z ruky.

Dětské deštníky jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru. Výhodou tohoto materiálu je, že po namočení rychle uschne. Dětský deštník se může klasicky použít při dešti jako ochrana proti nežádoucímu zmoknutí. Ale kromě toho poslouží dobře i za horkých letních dnů jako slunečník, kdy ochrání dítko před spalujícími slunečními paprsky.

Výrobce deštníků myslí na bezpečnost vašeho potomstva a tak jsou konce drátů opatřeny plastovými koncovkami ve tvaru kuličky. Toto elegantní řešení zabraňuje zranění dítěte. Po zavření deštníku je k dispozici textilní pásek k zajištění zavřeného deštníku pro ještě větší komfort.

V neposlední řadě zmiňujeme cenu, která není u dětských deštníků vůbec vysoká. Obvykle se pohybuje v rozmezí od 200 do 250 Kč.

Ať už s dívčím deštníkem anebo s deštníkem pro kluky, zůstává vaše ratolest v suchu a s úsměvem na tváři i za deště a nepřízně počasí.