DĚTSKÉ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Dětské kšiltovky pro kluky i holky. Různé motivy. Udělejte radost svým malým i větším dětem a prohlédněte si naši nabídku na e-shopu. Kšiltovky s oblíbenými postavičkami na ně čekají a třeba si vyberete kšiltovku i pro sebe. Na procházkách s kočárkem ochrání před slunečními paprsky i vás.

Dětská čepice s kšiltem, zkráceně kšiltovka je nezbytný oděvní doplněk pro malé děti, přes pubertu až do dospělosti. Kdo si na ni zvykne, už bez ní nedokáže být. Kšiltovka funguje nejen jako designový prvek, ale má i důležitý praktický význam. Chrání dětské hlavičky před sluncem od útlého věku a umožňuje dětem všech věkových kategorií věnovat se různým aktivitám za slunečného počasí. S kšiltovkou na výlet, do školy i na procházku.  

V pozdějším dětském věku už kšiltovka působí hlavně jako módní doplněk, děti díky ní vyjadřují svou osobnost a preference. Taková čepice nošená kšiltem dozadu je prostě TOP !

K dostání je mnoho stylů kšiltovek

  • sportovní
  • lehké letní plátěné
  • zateplené s klapkami na uši
  • s motivy oblíbených postaviček
  • s prohnutým nebo rovným kšiltem
  • s logy sportovních klubů
  • army

Jak správně nosit kšiltovku

Mezi kšiltovkou a hlavou by mělo zůstat trochu místa, ale ne moc, aby nepadala z hlavy a neodfoukl ji vítr. Současně by neměla být tak těsně, aby nechávala na čele obtisky.

Mnoho dětských kšiltovek má zezadu nastavitelný pásek, buď plastový zacvakávací nebo na suchý zip. Některé kšiltovky mají vzadu našitou síťku, aby skrze ni proudil čerstvý vzduch, vhodné obzvláště v horkých letních dnech, kdy může dojít k přehřátí a následnému úpalu nebo úžehu.

Ideální materiál

Dětské kšiltovky by měly být vyrobené z prodyšných materiálů, nejlépe z bavlny, z plátna, aby se dětská hlava příliš nepotila a nepřehřívala. Materiálů je ale spousta, riflovina, semiš, manšestr, funkční a nepromokavé materiály a další. Vždy záleží na vkusu rodičů a důvodu, proč chtějí kšiltovku pro své dítě pořídit.

Jak prát kšiltovku

Kšiltovky rozhodně nepatří do pračky. Mohl by se zlomit kšilt a pustit barva. Stačí teplá voda, trochu mýdla nebo tekutý prací prostředek a nejvíce špinavá místa zlehka přejíždět kartáčkem nebo houbičkou. Poté kšiltovku důkladně propláchnout a vysušit, třeba ručníkem. Důležité je kšilt dlouho nenamáčet a nelámat.