OBLEČENÍ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Kšiltovka! Co může být na kšiltovce zajímavého? Vždyť je to jen čepice se štítkem vepředu. Nic víc! Ale opak je pravdou. Kromě toho, že je to velice módní doplněk, má dámská i pánská kšiltovka spoustu užitečných funkcí. V létě chrání před sluncem, nejen celou hlavu, ale stíní i oči nebo krk. V zimě zase může chránit před chladem. Když se nezadaří včas umýt vlasy nebo ten účes prostě zrovna není moc fajn, kšiltovka vše zakryje a ještě nás zkrášlí a zkrásní. Když je špatnej den, nálada pod psa, oči unavený, kdo pomůže? Opět kšiltovka. Narazíme si ji hluboko do čela a polovina starostí je pryč a kruhy pod očima se zdají být o něco menší.

Když chceme vypadat rošťácky, stačí čepici otočit kšiltem dozadu. Holky tak vypadají k sežrání klukovsky a kluci k sežrání chlapsky. Jistě se najde spousta dalších skvělých důvodů, proč nosit právě kšiltovku téměř kdekoliv a kdykoliv.

V roce 1860 poprvé hráči amerického baseballu nasadili na hlavu čepice, ze kterých později vznikly dnešní kšiltovky. Postupně se z nich stala nepostradatelná součást oděvu a dá se říci, že i životního stylu.

Mezi první úpravy, díky kterým se staly tak populární mezi obyčejnými smrtelníky, se řadí vylepšení v podobě pásku na zapínání, kterým bylo možné regulovat obvod kšiltovky a přizpůsobit ji tak různé velikosti hlavy. Později se do kšiltu vsadila plastová výplň pro lepší tvarování.

Když se kšiltovky staly módním hitem, firmy se předháněly čí kšiltovka bude barevnější, lepší, pohodlnější, čí kšiltovka bude mít viditelnější logo a v neposlední řadě nejideálnější tvar a velikost samotné čepice a kšiltu.

Dnes je kšiltovka nejen sportovní, ale hlavně módní a současně funkční doplněk pro všechny věkové kategorie.

Naše pánské i dámské kšiltovky, ať značky VUCH nebo ANEKKE vynikají elegantním designem, kvalitním materiálem a střihem. Některé mají v zadní části síťovinu pro lepší odvětrání pokožky. A některé jsou tak šikovně designově vymyšlené, že se hodí pro muže i pro ženy. Jejich univerzální barva i tvar dávají více možností využití.

Vždyť i historickou podobu kšiltovky nosil samotný Sherlock Holmes, tak proč ne i vy!