OBLEČENÍ

Značka

Materiál

Barva

Kování

Formát A4

Seřadit dle ceny:
Položek na stránku:

Tričko už není jen tričko

Již dávno není tričko jen „obyčejné vytahané triko“, které se nosilo jen doma a nebo při volnočasových aktivitách. V dnešní době tričko povýšilo na klasický formální oděv, který prolíná všemi vrstvami naší společnosti a také všemi společenskými událostmi. Pánská i dámská trička se mohou nosit při různých příležitostech s různými oděvními doplňky tak, aby to nikoho neurazilo ani nepohoršilo. Sice nedosahují tak vysoké formálnosti jako třeba sako, šaty nebo dámský kabátek, ale postupně získávají trička nový designový rozměr. Dnes trička nosí i ředitelé firem, lidé na vyšších pozicích a ve vyšších kruzích. Proč taky ne, vždyť tričko jim zajišťuje pohodlnost a eleganci současně.

Původ slova není jednoznačný, existují pro něj hned dva možné výklady. Podle toho prvního pochází triko z francouzštiny a souvisí se slovem tricot, které označuje pleteninu nebo úplet. Podle druhého výkladu souvisí označení tohoto oblečení s německým stricken, tedy s pletením.

Tričko pro každou příležitost

Ke sportu, na výlet či na společenskou událost? Je léto nebo zima? Naštěstí si můžeme vybrat a zvolit outfit přesně takový, jaký potřebujeme. Jednobarevná elegantní trička pod sako, veselá trička s potiskem na neformální společenskou akci. Dámy jistě rády oslní své okolí sexy tričkem v pohodlném střihu a pánové nechají v tričku vyrýsovat své svaly a útlé boky. V létě si vybereme bavlněná trička s krátkým rukávem nebo dokonce bez rukávů, v zimě raději sáhneme po triku s dlouhým rukávem. Ke sportu si vybereme funkční tričko, které usnadní sportování a doma se budeme mazlit s obnošeným vytahaným trikem, bez kterého si neumíme představit život.

Kdo chce snoubit pohodlí s elegancí může si zvolit ke každodennímu nošení i k různým společenským akcím naše příjemná a moderní trička značky VUCH. Vysoké procento bavlny zaručí pohodlí a příjemný pocit na těle, elegantní střih a barevnost dokáže, že si vás všimne okolí a bude přemýšlet, kde jste takové tričko koupili. Dámská trička potěší nenápadnou elegancí, vtipnou barevností a svůdnými doplňky. Pánská trička zvýrazní mužské linie perfektním střihem a potěší logem VUCH.

Jestliže tedy nosíte trička, zamysleli jste se někdy nad tím, že samotné tričko o vás hodně vypovídá? Jaké nosíte převážně barvy, střihy, materiály, máte snad své oblíbené značky? Se značkou VUCH jistě chybu neuděláte, naopak budete překvapeni jaké možnosti vám tato dámská a pánská trička poskytnou.